Webshop » Whisky » Whisky Deanston 19YO 1999-2019 by Asta Morris Cask #AM130, 70 cl - 53,1°

Whisky Deanston 19YO 1999-2019 by Asta Morris Cask #AM130, 70 cl - 53,1°

WEX_0040 Whisky Deanston 19YO 1999-2019 by Asta Morris Cask #AM130, 70 cl - 53,1°

Inhoud : 70 cl
Alc. Vol. : 53.1 % ABV
Herkomst : Schotland, Highland
Distilled in 1999 by Deanston
Bottled in 2019 by Asta Morris
Age : 19 YO
Cask : #AM130 ex- Bourbon
Aantal flessen : 217

Hij lijkt de kleur van witte wijn te hebben maar no worries het is echt wel een uitstekende whisky.

Tasting notes :
Bron Whiskyfun.com by Serge
  • In de neus krijg je muesli, pap, zuurdesem, fris fruit uit boomgaard en munt, rabarber een vleug veldzuring, waterkers en een toets van zachte mosterd, walnoot en pekel.
  • In de mond een wonderbaarlijke frisse malt, vol van munt en anijszaad gevolgd door peer en ananas met muesli granen en een beetje zure siroop die doet denken aan Canadese appelwijn.
  • In de afdronk is deze Deanston lang, iets scherper wat perfect is met een toets van eau de vie en een heel klein vleugje pruim met een beetje limoen.

Rumology.be, Hasseltsestraat 30, 3740 - Bilzen, Limburg (België), Tel : +32 (0) 473 74 52 95, info@rumology.be

€ 149,00 inclusief BTW

Beschikbaar - Voorraad: 4

Aantal